Драбина універсальна (3 частини) - 8615 (3х15) (ITOSS)
33 365 ₴
- В наявності
- Код: 90210139
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8586007324391. Вага: 40.2 кг. Додатково: Робоча висота як драбини – 779 см. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 3. Кількість ступенів: 15. Висота сходів: 1120 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 441 см. Ширина опори: 125 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 40.2 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 1120 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 441 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота як драбини – 779 см |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість щаблів | 15 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 125 см |
| Штрих код | 8586007324391 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 365 ₴


