Драбина універсальна - LZ2108Q (2х8) (WERK)
5 602 ₴
- В наявності
- Код: 11677813
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6900111111197. Вага: 7.7 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 2. Кількість ступенів: 8. Висота сходів: 368 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 226 см. Ширина опори: 76 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Висота драбини: 226 см. Габаритна товщина сходів: 17 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 7.7 кг |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 226 см |
| Висота сходів | 368 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 226 см |
| Габаритна товщина сходів | 17 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 8 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 76 см |
| Штрих код | 6900111111197 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 602 ₴


