Драбина універсальна - LZ2110Q (2х10) (WERK)
6 841 ₴
- В наявності
- Код: 11677834
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6900111111173. Вага: 9.6 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 2. Кількість ступенів: 10. Висота сходів: 480 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 282 см. Ширина опори: 84 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Висота драбини: 282 см. Габаритна товщина сходів: 17 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 9.6 кг |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 282 см |
| Висота сходів | 480 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 282 см |
| Габаритна товщина сходів | 17 см |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 10 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 84 см |
| Штрих код | 6900111111173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 841 ₴


