Драбина універсальна - LZ3207BQ (3х7) (WERK)
6 464 ₴
- В наявності
- Код: 11677764
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906655554445. Вага: 10.2 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 3. Кількість ступенів: 7. Висота сходів: 425 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 200 см. Ширина опори: 71 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Висота драбини: 297 см. Габаритна товщина сходів: 17 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 10.2 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 297 см |
| Висота сходів | 425 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 200 см |
| Габаритна товщина сходів | 17 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 7 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 71 см |
| Штрих код | 6906655554445 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 464 ₴


