Драбина універсальна - LZ3209BQ (3х9) (WERK)
9 265 ₴
- В наявності
- Код: 11677785
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906655999994. Вага: 13 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 3. Кількість ступенів: 9. Висота сходів: 593 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 256 см. Ширина опори: 79 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Висота драбини: 403 см. Габаритна товщина сходів: 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 13 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 403 см |
| Висота сходів | 593 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 256 см |
| Габаритна товщина сходів | 20 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 79 см |
| Штрих код | 6906655999994 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 265 ₴


