Драбина універсальна - LZ3212B (3х12) (WERK)
12 605 ₴
- В наявності
- Код: 11677806
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4820099998462. Вага: 17.4 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 3. Кількість ступенів: 12. Висота сходів: 761 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 340 см. Ширина опори: 92 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Висота драбини: 509 см. Габаритна товщина сходів: 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 17.4 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 509 см |
| Висота сходів | 761 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 340 см |
| Габаритна товщина сходів | 20 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 12 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 92 см |
| Штрих код | 4820099998462 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 605 ₴


