Штрих код: 8586007324537. Вага: 3.8 кг. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 10. Висота сходів: 284 см. Ширина опори: 34 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 3.8 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 284 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кількість щаблів | 10 |
| Країна походження | Словаччина |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 34 см |
| Штрих код | 8586007324537 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 603 ₴


