Драбина приставна - 7111 (11ст, 3.13м) (ITOSS)
4 128 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8586007324544. Вага: 4.3 кг. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 11. Висота сходів: 313 см. Ширина опори: 34 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 4.3 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 313 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість щаблів | 11 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 34 см |
| Штрих код | 8586007324544 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 128 ₴


