Штрих код: 2000963666617. Вага: 5.8 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 14. Висота сходів: 396.5 см. Ширина опори: 38 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 5.8 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 396.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 38 см |
| Штрих код | 2000963666617 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 040 ₴


