Вага: 3.7 кг. Виробник: Budfix. Гарантія: 12 місяців. Країна виробник: Україна. Кількість ступенів: 9. Висота сходів: 2.52 м. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Вага | 3.7 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 2.52 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Ширина, мм | 33.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 303 ₴


