Штрих код: 2000963124643. Вага: 7.5 кг. Додатково: Виготовлена із профільної труби 17м*33мм.. Виробник: Технолог. Країна походження: Україна. Гарантія: 3 роки. Матеріал: Сталь. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 9. Висота сходів: 272 см. Макс. вантажопідйомність: 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Вага | 7.5 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 272 см |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Виготовлена із профільної труби 17м*33мм. |
| Країна походження | Україна |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Тип драбини | Приставна |
| Штрих код | 2000963124643 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 487 ₴


