Драбина шарнірна комбінована - LC5412B (4x3) (WERK)
4 579 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4820099998455. Вага: 12.8 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Тип сходів: Шарнірна. Кількість секцій: 4. Кількість ступенів: 3. Висота сходів: 340 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 92 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 12.8 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 340 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 92 см |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Штрих код | 4820099998455 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 579 ₴


