Обприскувач акумуляторний - ОП-16,(8АН/12V, 2-4бар, 16л) (НИВА)
1 545 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: • Обприскувач з розпилювальної трубкою• Три сьемных розпилювальних сопла• Захисна маска• Мірний стакан• Зарядний пристрій. Напруга: 12В. Вага: 6.5 кг. Тип насосу: Діафрагмовий. Робочий тиск: 2 Bar. Довжина розпилювальної трубки: 65-110 см. Тип насосу: Диафрагмовый. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Ємність акумулятора: 8 Аг. Тип обприскувача: Акумуляторний. Об'єм бака: 16 л. Максимальний тиск: 4 Bar. Час роботи від акумулятора: 4 год. Матеріал вудки: Нержавіюча сталь. Спосіб перенесення: Ранковий. Наявність помпи: Так. Максимальна температура рідини, °C: 35.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Нива |
| Об'єм бака | 16 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 Аг |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Комплектація | • Обприскувач з розпилювальної трубкою• Три сьемных розпилювальних сопла• Захисна маска• Мірний стакан• Зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна температура рідини, °C | 35 |
| Максимальний тиск | 4 Bar МПа |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Наявність помпи | Да |
| Робочий тиск | 2 Bar бар |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴


