Комплектація: • обприскувач FORTE KF-16• зарядний пристрій• телескопічна трубка з нержавіючої сталі• розпилювальні сопла - 5 шт• ущільнювальні гумки• картонна упаковка• інструкція. Вага: 5.5 кг. Тип насосу: Діафрагмовий. Довжина розпилювальної трубки: 65-110см. Тип насосу: Диафрагмовый. Довжина: 380 мм. Тип обприскувача: Акумуляторний. Об'єм бака: 16 л. Висота: 515 мм. Час роботи від акумулятора: 4 год. Тиск: 2-5 Bar. Спосіб перенесення: Ранковий. Дальність розпилення: До 12 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 515 мм |
| Тиск | 2-5 Bar |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110см |
| Довжина, мм | 380 мм |
| Комплектація | • обприскувач FORTE KF-16• зарядний пристрій• телескопічна трубка з нержавіючої сталі• розпилювальні сопла - 5 шт• ущільнювальні гумки• картонна упаковка• інструкція |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Ширина, мм | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴


