Обприскувач акумуляторний - GS-16, (8АН/12V, 2-4бар, 16л) (GERRARD)
1 500 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: • Оприскувач акумуляторний• Автоматична помпа• Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі• Вольтметр для контролю ступеня заряджання аккумулятора• Три змінні сопла з ущільнювачами• Зарядний пристрій• Регулятор обертів двигуна. Вага: 6.5 кг. Тип насосу: Діафрагмовий. Акумулятор: 8 AH / 12 V. Об'єм баку: 16 л. Робочий тиск: 2-4 Bar. Тривалість роботи без підзарядки: 4 год. Максимальна температура рідини: 35 °С. Довжина розпилювальної трубки: 65-110 см. Тип насосу: Диафрагмовый. Довжина: 360 мм. Тип обприскувача: Акумуляторний. Об'єм бака: 16 л. Висота: 510 мм. Час роботи від акумулятора: 4 год. Тиск: 2-4 Bar. Спосіб перенесення: Ранковий. Дальність розпилення: До 12 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerrard |
| Об'єм бака | 16 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 8 AH / 12 V |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Висота | 510 мм мм |
| Висота, мм | 185 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина: | 360 мм мм |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Довжина, мм | 360 |
| Комплектація | • Оприскувач акумуляторний• Автоматична помпа• Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі• Вольтметр для контролю ступеня заряджання аккумулятора• Три змінні сопла з ущільнювачами• Зарядний пристрій• Регулятор обертів двигуна |
| Максимальна температура рідини | 35 °С |
| Об'єм баку | 16 л |
| Робочий тиск | 2-4 Bar бар |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Тиск | 2-4 Bar |
| Тривалість роботи без підзарядки | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки хв |
| Ширина, мм | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


