Комплектація: 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм. Штрих код: 6915588170028. Продуктивність: Переробка зернових : 180 кг/год. Потужність: 1800 Вт. Вага: 21.3 кг. Виробник: Млин-ОК. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 400х295х750 мм. Клас інструменту: Побутовий. Продукція переробки: Зерно, рис, горох, арахіс, ячмінь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 400х295х750 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Продуктивність | Переробка зернових : 180 кг/год куб. м/хв |
| Продукція переробки | Зерно, рис, горох, арахіс, ячмінь |
| Штрих код | 6915588170028 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 114 ₴


