Комплектація: 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм. Штрих код: 6915588170035. Продуктивність: Переробка стебельчастого корму : 65 кг/год. Переробка кукурудзи : 100 кг/год. Переробка зернових : 240 кг/год.. Потужність: 2500 Вт. Вага: 23.4 кг. Виробник: Млин-ОК. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 415х295х750 мм. Клас інструменту: Побутовий. Оберти двигуна: 2800 об/хв. Продукція переробки: Зерно, качани кукурудзи, стебельчастий корм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 415х295х750 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм |
| Країна походження | Китай |
| Оберти двигуна | 2800 об/хв |
| Потужність | 2500 Вт кВт |
| Продуктивність | Переробка стьобаного корму: 65 кг/рік. Переробка кукурудзи: 100 кг/рік. Переробка зернових : 240 кг/год. куб. м/хв |
| Продукція переробки | Зерно, колиски кукурудзі, стьобаний корм |
| Штрих код | 6915588170035 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 175 ₴


