Потужність: 1800 Вт. Вага: 6 кг. Ручка: Велосипедного типу. Виробник: Forte. Ріжучий елемент: Лісочка. Діаметр волосіні: 1.6 мм. Швидкість обертання валу: 10 000 об/мин. Ширина косіння: 420 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Ручка | Велосипедного типу |
| Різальний елемент | Лісочка |
| Швидкість обертання вала | 10000 об/хв |
| Ширина косіння | 420 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 275 ₴


