Потужність: 1400 Вт. Вага: 5 кг. Ручка: D-подібна. Виробник: Forte. Діаметр волосіні: 1.6 мм. Ріжуча система: Лісочка. Швидкість обертання валу: 7500 об/мин. Країна виробник: Китай. Ширина косіння: 420 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Потужність | 1400 Вт кВт |
| Ручка | D-подібна |
| Ріжуча система | Лісочка |
| Швидкість обертання вала | 7500 об./хв |
| Ширина косіння | 420 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 606 ₴


