Комплектація: Косильна головкаНіж 3ТГарантійний талон. Штрих код: 6906524842970. Особливості: - Ергономічні рукоятки - Вал 28мм. Потужність: 3000 Вт. Охолодження: Повітряне. Об'єм циліндра: 43 см3. Система запуску: ручний старт. Паливний бак: 1200 см3. Вага: 7.8 кг. Размер коробок 1/2 (ДхВхШ, мм): 340, 300, 240. Об'єм двигуна: 43 куб.см. Ручка: Велосипедна. Тип живлення: Бензин. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Об'єм паливного бака: 1.2 л. Робочі обороти: 7000 об/хв. Ріжучий елемент: Лісочка/Ніж. Автоматичне регулювання довжини волосіні: Так. Регулювання висоти ручки: Так. Конструкція штанги: Нерозбірна. штанга: Пряма. Тактність двигуна: Двотактний. Система пуску: Ручний стартер. Діаметр штанги: 28 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання довжини волосіні | Да |
| Висота, мм | 300 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 340 |
| Комплектація | Косильна головкаНіж 3ТГарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 43 куб.см |
| Об'єм циліндра | 43 см3 |
| Особливості | - Ергономічні рукоятки - Вал 28мм |
| Охолодження | Повітряне |
| Паливний бак | 1200 см3 |
| Потужність | 3000 Вт кВт |
| Розмір коробок 1/2 (ДхВхШ, мм) | 340, 300, 240 |
| Регулювання висоти ручки | Да |
| Робочі обороти | 7000 об/хв |
| Ручка | Велосипедна |
| Різальний елемент | Лісочка/Ніж |
| Система запуску | ручний старт |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Тактність двигуна | Двотактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Ширина, мм | 240 |
| Штрих код | 6906524842970 |
| штанга | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴


