Мотокоса - GR-3200M PLUS (3,6кВт, 7.8кг) (GRUNHELM)
4 913 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Косильна головка- Ніж 3Т/40T- Ранцевий ремінь- Гарантійний талон. Штрих код: 6906524842772. Особливості: Привідний вал 28 ммЛегкий стартРозбірний редуктор на двох підшипникахЕргономічні рукояткиЗахист паливного бакаТрійний повітряний фільтр. Потужність: 3600 Вт. Охолодження: Повітряне. Об'єм циліндра: 52 см3. Система запуску: ручний старт. Паливний бак: 1200 см3. Вага: 7.8 кг. Размер коробок 1/2 (ДхВхШ, мм): 350, 300, 265. Об'єм двигуна: 52 куб.см. Ручка: Велосипедна. Тип живлення: Бензин. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Об'єм паливного бака: 1.2 л. Ріжучий елемент: Лісочка/Ніж. Ширина скошування (ніж): 254 мм. Ширина скошування (лісочка): 440 мм. Конструкція штанги: Нерозбірна. Ремінь: Ранковий. штанга: Пряма. Тактність двигуна: Двотактний. Система пуску: Ручний стартер. Приводний вал: 28 мм. Діаметр штанги: 28 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 300 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина, мм | 350 |
| Комплектація | - Косильна головка- Ніж 3Т/40T- Ранцевий ремінь- Гарантійний талон |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 52 куб.см |
| Об'єм циліндра | 52 см3 |
| Особливості | Привідний вал 28 ммЛегкий стартРозбірний редуктор на двох підшипникахЕргономічні рукояткиЗахист паливного бакаТрійний повітряний фільтр |
| Охолодження | Повітряне |
| Паливний бак | 1200 см3 |
| Потужність | 3600 Вт кВт |
| Приводний вал | 28 мм |
| Розмір коробок 1/2 (ДхВхШ, мм) | 350, 300, 265 |
| Ремінь | Ранковий |
| Ручка | Велосипедна |
| Різальний елемент | Лісочка/Ніж |
| Система запуску | ручний старт |
| Система пуску | Ручний стартер |
| Тактність двигуна | Двотактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Ширина скошування (лісочка) | 440 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 254 мм |
| Ширина, мм | 265 |
| Штрих код | 6906524842772 |
| штанга | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 913 ₴


