Ніж для мотокоси - 255x25.4x1.6ммx8Т (WERK)
86 ₴
- В наявності
- Код: 10109332
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6915588125585. Особливості: Кількість зубів : 8Довгий термін служби Висока ефективність косіння. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Сталь. Діаметр: 255 мм. Товщина диска: 1.6 мм. Форма перерізу волосіні: Ні. Довжина волосіні: Ні. Внутрішній діаметр диска: 25,4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 25,4 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина волосіні | Немає |
| Діаметр | 255 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Особливості | Кількість зубів : 8Довгий термін служби Висока ефективність косіння |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Форма перерізу волосіні | Немає |
| Штрих код | 6915588125585 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴


