Ніж для мотокоси - 255x25.4x1.3ммx40Т YELLOW (ПОБЕДІТ) (X-TREME)
199 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906524840839. Особливості: Гартована стальПравильна геометрія ножаПереможні напайки. Призначення: Для косіння густої трави та бур'яну. Призначення: Для кошения густой травы и бурьяна. Виробник: X-Treme. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Сталь. Діаметр: 255 мм. Товщина диска: 1.3 мм. Внутрішній діаметр диска: 25,4мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 25,4 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 255 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Особливості | Гартована стальПравильна геометрія ножаПереможні напайки |
| Призначення | Для косіння густої трави та бур'яну |
| Толщина диска | 1.3 мм |
| Штрих код | 6906524840839 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


