Ніж для мотокоси - 255x25.4x1.3ммx40Т RED (ПОБЕДІТ) (X-TREME)
199 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: X-TREME. Матеріал: Сталь. Колір: Червоний. Країна виробник: Китай. Діаметр: 255 мм. Товщина диска: 1.3 мм. Внутрішній діаметр диска: 25.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 25.4 мм |
| Діаметр | 255 мм мм |
| Колір | Яскравий |
| Толщина диска | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


