Штрих код: 6906521637579. Особливості: Кількість зубів : 3Довгий термін служби. Призначення: Для косіння твердої трави, бур'янів, бур'яну.. Призначення: Для кошения жесткой травы, сорняков, бурьяна.. Виробник: X-Treme. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Сталь. Діаметр: 255 мм. Товщина диска: 1.6 мм. Форма перерізу волосіні: Ні. Довжина волосіні: Ні. Внутрішній діаметр диска: 25.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 25.4 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина волосіні | Немає |
| Діаметр | 255 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Особливості | Кількість зубів : 3Довгий термін служби |
| Призначення | Для косіння жорсткої трави, бур'янів, бур'яну. |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Форма перерізу волосіні | Немає |
| Штрих код | 6906521637579 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴


