Ніж для мотокоси - 255x25,4x1,6ммx40Т (X-TREME)
146 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2000963777443. Особливості: Кількість зубів : 40Ефективне косіння. Призначення: Для косіння чагарника та дрібних деревців у діаметрі від 1 до 3 см.. Призначення: Для кошения кустарника и мелких деревцов в диаметре от 1 до 3 см.. Виробник: X-Treme. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Сталь. Діаметр: 255 мм. Товщина диска: 1.6 мм. Форма перерізу волосіні: Ні. Довжина волосіні: Ні. Внутрішній діаметр диска: 25.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 25.4 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина волосіні | Немає |
| Діаметр | 255 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Особливості | Кількість зубів : 40Ефективне косіння |
| Призначення | Для косіння чагарнику та дрібних деревців у діаметрі від 1 до 3 см. |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Форма перерізу волосіні | Немає |
| Штрих код | 2000963777443 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴


