Пила ланцюгова бензинова - FGS45-18MG (2,0кВт, 5,5кг) (FORTE)
3 903 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: бензопила Forte FGS45-18MG Industry Line;пильна шина;пильна ланцюг;ключ універсальний;зубчастий упор;захисний чохол;бачок для приготування паливної суміші;посібник з експлуатації;картонна упаковка.. Штрих код: 6906524518103. Потужність: 2000 Вт. Вага: 5.5 кг. Об'єм двигуна: 52 см³. Тип живлення: Бензин. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Бензопила. Клас інструменту: Побутовий. Об'єм паливного бака: 0.55 л. Довжина шини: 45 см. Крок ланцюга: 0.325"". Об'єм масляного бака: 0.26 л. Число оборотів холостого ходу: 3000 об/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 5.5 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина шини | 45 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | бензопила Forte FGS45-18MG Industry Line;пильна шина;пильна ланцюг;ключ універсальний;зубчастий упор;захисний чохол;бачок для приготування паливної суміші;посібник з експлуатації;картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 52 см3 |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Штрих код | 6906524518103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 903 ₴


