Пила ланцюгова бензинова - FGS - 125 (2.2кВт, 4.0кг) (FORTE)
5 317 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906524835293. Потужність: 2200 Вт. Паливний бак: 0,23 л. Вага: 4 кг. Об'єм двигуна: 25 см3. Шина: 12 ″. Тип живлення: Бензин. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Бензопила. Клас інструменту: Побутовий. Довжина шини: 30 см. Гальма ланцюга: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 260 |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина шини | 30 см |
| Довжина, мм | 300 |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 25 см3 |
| Паливний бак | 0,23 л |
| Потужність | 2200 Вт кВт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Шина | 12 ″ |
| Ширина, мм | 240 |
| Штрих код | 6906524835293 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 317 ₴


