Пила ланцюгова бензинова - FGS-1520 (2.7кВт, 5.6кг) (FORTE)
3 337 ₴
- В наявності
- Код: 10106461
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рівень шуму: 110 дБ. Особливості: Інерційне гальмо ланцюга;праймер (підкачування палива). Потужність: 2700 Вт (3.7 к.с.). Тип двигуна: 2-тактный. Паливний бак: 0,55 л. Вага: 5.6 кг. Об'єм двигуна: 45 см³. Шина: 18 ″. Призначення: Для заготівлі дров. Тип двигуна: 2-тактний. Виробник: Forte. Тип: Бензопила. Об'єм паливного бака: 0.55 л. Довжина шини: 45.72 см. Крок ланцюга: 0.325"". Швидкість обертання ланцюга: 18.9 м/с. Антивібраційна система: Так. Країна виробник: Китай. Кількість ланок: 72 шт.. Оберти двигуна: 11000 об/хв. Кількість циліндрів: 1. Клас: Побутовий. Размеры (ДхВхШ): 515х270х280 см. Товщина ланки ланцюга: 1.3 мм. Регулювання натягу ланцюга: За допомогою інструментів. Шестерний механізм двигуна: Металеві шестерні. Об'єм бака для змащення ланцюга (картеру): 0.26 л. Система легкого запуску: Є. Безключовий доступ до повітряного фільтра: Є. Металевий зубчастий упор: Є. Автоматична мастила ланцюга: Є. Товщина ланцюга: 1.5 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 5.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична мастила ланцюга | Є |
| Антивібраційна система | Да |
| Безключовий доступ до повітряного фільтра | Є |
| Висота, мм | 255 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина шини | 45.72 см |
| Довжина, мм | 495 |
| Клас | Побутовий |
| Кількість ланок | 72 шт. |
| Металевий зубчастий упор | Є |
| Об'єм бака для змащення ланцюга (картеру) | 0.26 л |
| Об'єм двигуна | 45 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Оберти двигуна | 11000 об/хв |
| Особливості | Інерційне гальмо ланцюга;праймер (підкачування палива) |
| Паливний бак | 0,55 л |
| Потужність | 2700 Вт (3.7 к.с.) кВт |
| Призначення | Для заготівлі дров |
| Розміри (ДхВхШ) | 515х270х280 см |
| Регулювання натягу ланцюга | За допомогою інструментів |
| Система легкого запуску | Є |
| Тип | Бензопила |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Товщина ланки ланцюга | 1.3 мм |
| Товщина ланцюга | 1.5 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 18.9 м/с |
| Шестерний механізм двигуна | Металеві шестерні |
| Шина | 18 ″ |
| Ширина, мм | 295 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 337 ₴


