Пила ланцюгова електрична - FES24-40 (2.4кВт, 6кг) (FORTE)
4 149 ₴
- В наявності
- Код: 10106263
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Пила ланцюгова електрична- Шина- Ланцюг- Чохол- Ключ універсальний- Посібник з експлуатації- Захисна кришка- Гарантійний талон. Штрих код: 6900213244014. Потужність: 2400 Вт. Вага: 5.2 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: - Довжина кабелю : 0.25 м-Кількість зубців : 57 шт. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електропила. Габарити: 470х280х300 мм. Клас інструменту: Побутовий. Довжина шини: 40 см. Крок ланцюга: 3/8"". Швидкість обертання ланцюга: 13.5 м/сек. Гальма ланцюга: Так. Об'єм масляного бака: 0.15 л. Число оборотів холостого ходу: 8500 об/хв. Антивібраційна система: Так. Регулювання оборотів: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 5.2 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Габарити | 470х280х300 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина шини | 40 см |
| Додатково | - Довжина кабелю : 0.25 м-Кількість зубців : 57 шт |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Пила ланцюгова електрична- Шина- Ланцюг- Чохол- Ключ універсальний- Посібник з експлуатації- Захисна кришка- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм оливного бака | 0.15 л |
| Потужність | 2400 Вт кВт |
| Регулювання оборотів | Да |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Мережа |
| Число оборотів холостого ходу | 8500 об/хв |
| Штрих код | 6900213244014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 149 ₴


