Штрих код: 6922021075826. Вага: 3.2 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Тип: Електропила. Габарити: 425х215209 мм. Довжина шини: 40 см. Швидкість обертання ланцюга: 11 м/с. Об'єм масляного бака: 0.18 л. Антивібраційна система: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Габарити | 425х215209 мм |
| Довжина шини | 40 см |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм оливного бака | 0.18 л |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/с |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6922021075826 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 659 ₴


