Штрих код: 5400182869009. Виробник: OREGON. Країна походження: Канада. Тип: Ланцюг. Довжина шини: 37 см. Крок ланцюга: 0.325. Кількість ланок: 64. Ширина паза: 1.5 мм. Рекомендовано: Для професійних вальщиків, що працюють пилками з кроком .325"".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 37 см |
| Кількість ланок | 64 |
| Країна походження | Канада |
| Рекомендовано | Для професійних вальщиків, що працюють пилками з кроком .325"" |
| Тип | Цепь |
| Штрих код | 5400182869009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴


