Ланцюг - 20LPX064E (64лан, 1,3" (0,50"), 0,325" (OREGON)
509 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 5400182868880. Виробник: OREGON. Країна походження: Канада. Тип: Ланцюг. Довжина шини: 45 см. Крок ланцюга: 0.325. Кількість ланок: 64. Ширина паза: 1.3 мм. Рекомендовано: Для шин довжиною 45 см (18""), шириною паза 1.3 мм (0.50"").
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 45 см |
| Країна походження | Канада |
| Кількість ланок | 64 |
| Рекомендовано | Для шин довжиною 45 см (18""), шириною паза 1.3 мм (0.50"") |
| Тип | Цепь |
| Штрих код | 5400182868880 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴


