Ланцюг - 21LPX072E (72лан, 1,5мм (0,58"), 0,325") (OREGON)
611 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 5400182869030. Виробник: OREGON. Країна походження: Канада. Тип: Ланцюг. Довжина шини: 45 см. Крок ланцюга: 0.325. Кількість ланок: 72. Ширина паза: 1.5 мм. Підходить для: Бензопил FORTE, WERK, КЕНТАВР, VITALS, GREEN GARDEN, ДНІПРО-М, БРИГАДИР, FORESTA, УРАЛ, ТАЙГА, БАЙКАЛ, IRON ANGEL. Рекомендовано: Для шин довжиною 45 см (18""), шириною паза 1.5 мм (0.58"").
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 45 см |
| Країна походження | Канада |
| Кількість ланок | 72 |
| Підходить для | Бензопил FORTE, WERK, КЕНТАВР, VITALS, GREEN GARDEN, ДНІПРО-М, БРИГАДИР, FORESTA, УРАЛ, ТАЙГА, БАЙКАЛ, IRON ANGEL |
| Рекомендовано | Для шин довжиною 45 см (18""), шириною паза 1.5 мм (0.58"") |
| Тип | Цепь |
| Штрих код | 5400182869030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 611 ₴


