Ланцюг - 21LPX100R (1848лан, 1,5мм (0,58"), 0,325") (OREGON)
13 108 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 5400182865872. Виробник: OREGON. Країна походження: Канада. Тип: Ланцюг. Довжина шини: 45 см. Крок ланцюга: 0.325. Кількість ланок: 1848. Ширина паза: 1.5 мм. Підходить для: OLEO-MAC 941HUSQVARNA 435, 440, 445, 450FORTE, WERK, КЕНТАВР, VITALS, GREEN GARDEN, ДНІПРО-М, БРИГАДИР, FORESTA, УРАЛ, ТАЙГА, БАЙКАЛ, IRON ANGEL. Рекомендовано: Для пилок з робочим об'ємом двигуна 35 - 60 см3 та напрямною шиною довжиною 11” - 20” (28 - 50 см).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 45 см |
| Країна походження | Канада |
| Кількість ланок | 1848 |
| Підходить для | OLEO-MAC 941HUSQVARNA 435, 440, 445, 450FORTE, WERK, КЕНТАВР, VITALS, GREEN GARDEN, ДНІПРО-М, БРИГАДИР, FORESTA, УРАЛ, ТАЙГА, БАЙКАЛ, IRON ANGEL |
| Рекомендовано | Для пилок з робочим об'ємом двигуна 35 - 60 см3 та напрямною шиною довжиною 11” - 20” (28 - 50 см) |
| Тип | Цепь |
| Штрих код | 5400182865872 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 108 ₴


