Штрих код: 5400182851578. Виробник: OREGON. Країна походження: Канада. Тип: Ланцюг. Довжина шини: 45 см. Крок ланцюга: 3/8. Кількість ланок: 68. Ширина паза: 1.5 мм. Рекомендовано: Для шин довжиною 45 см (18""), шириною паза 1.5 мм (0.58"").
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Ширина паза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 45 см |
| Кількість ланок | 68 |
| Країна походження | Канада |
| Рекомендовано | Для шин довжиною 45 см (18""), шириною паза 1.5 мм (0.58"") |
| Тип | Цепь |
| Штрих код | 5400182851578 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787 ₴


