Снігоприбирач електричний - ST-1600 (FORTE)
5 666 ₴
- В наявності
- Код: 10113074
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Корпус шнека - Верхня частина направляючої рукоятки - Середня частина направляючої рукоятки - Перемикач важеля для встановлення непрямого каналу - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон. Штрих код: 6915577116006. Потужність: До 2000 Вт. Тип двигуна: Электрический. Тип старту: Електричний. Ширина захоплення: 40 см. Вага: 11 кг. Тип двигуна: Електричний. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Самохідний: Ні. Висота захоплення: 18 см. Оберти на холостому ходу: 2000 об/хв. Дальність викиду: 4 м. Наявність фари: Ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип двигуна | Електричний |
| Загальні | |
| Вага | 11 кг |
| Дальність викиду | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота захоплення | 18 см |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | - Корпус шнека - Верхня частина направляючої рукоятки - Середня частина направляючої рукоятки - Перемикач важеля для встановлення непрямого каналу - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Наявність фари | Немає |
| Оберти на холостому ходу | 2000 об/хв |
| Потужність | До 2000 Вт кВт |
| Самохідний | Немає |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип старту | Електричний |
| Ширина захоплення | 40 см |
| Штрих код | 6915577116006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 666 ₴


