Стабілізатор релейний (1 Ф) - HDR-5000 (3000Bт) (FORTE)
7 447 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2000963123646. Потужність: 5000 ВА. Вага: 13 кг. Матеріал корпуса: Пластик/метал. Захист від перегріву: Так. Додатково: •Захист від короткого замикання, захист від перевантаження, високої температури та напруги•Низький рівень шуму•Система протидії залипання контактів•Контроль нагріву трансформатора•Тороїдальний трансформатор (менше споживання на холостому ходу)•Цифровий вольтметр (LED дисплей)•Сучасний дизайн•Охолодження : 0-40°C. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Габарити: 400х255х285. Кількість фаз: 1. Вихідна напруга: 220В. Клас захисту: IP 20. Тип стабілізації: Релейний. Вхідна напруга: 140-260В. Робоча частота: 50 Гц. ККД: 98%. Вольтметр: Цифровий. Кріплення: Горизонтальне. Захист від короткого замикання: Так. Захист від перевантаження: Так. Захист від підвищеної/зниженої напруги: Так. Захист від високочастотних перешкод: Так. Час регулювання: 0.8 мс. Час затримки: Коротка - 6 сек, Довга 180 сек. Високовольтний захист: Є. коефіцієнт потужності: 0.98%. Точність вихідної напруги: +/- 8%. Спотворення синусоїди: Ні. Індикація: Є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Є |
| Високовольтний захист | Є |
| Вольтметр | Цифровий |
| Вхідна напруга | 140-260В |
| Габарити | 400х255х285 |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Захист від високочастотних перешкод | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| ККД | 98% |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна походження | Китай |
| Кріплення | Горизонтальне |
| Матеріал корпуса | Пластик/метал |
| Потужність | 5000 ВА кВт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Точність вихідної напруги | +/- 8% |
| Час затримки | Коротка — 6 сек, Довга 180 сек |
| Час регулювання | 0.8 мс |
| Штрих код | 2000963123646 |
| Коефіцієнт потужності | 0.98% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 447 ₴


