Стабілізатор релейний (1 Ф) - TDR-1000VA (1кВт) (FORTE)
2 801 ₴
- В наявності
- Код: 30321227
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Стабілізатор напруги - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон. Штрих код: 8022083698563. Потужність: 1000 ВА. Охолодження: Повітряне. Вага: 3.65 кг. Матеріал корпуса: Метал. Захист від перегріву: Так. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 255х125х171 мм. Кількість фаз: 1. Вихідна напруга: 220В. Клас захисту: IP 20. Тип стабілізації: Релейний. Вхідна напруга: 130-260В. Робоча частота: 50 Гц. ККД: 97%. Вольтметр: Цифровий. Кріплення: Горизонтальне. Захист від короткого замикання: Так. Захист від перевантаження: Так. Захист від підвищеної/зниженої напруги: Так. Час регулювання: 5 - 7 мс. Час затримки: 6 / 180 сек. Високовольтний захист: 250В +/-5. коефіцієнт потужності: 0.97%. Точність вихідної напруги: +/- 8 %. Спотворення синусоїди: Ні. Індикація: Цифровий вольтметр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.65 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Цифровий вольтметр |
| Високовольтний захист | 250 В +/-5 |
| Вольтметр | Цифровий |
| Вхідна напруга | 130-260В |
| Габарити | 255х125х171 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| ККД | 97% |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | - Стабілізатор напруги - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кріплення | Горизонтальне |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 1000 ВА кВт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Точність вихідної напруги | +/- 8 % |
| Час затримки | 6/180 сек |
| Час регулювання | 5 - 7 мс |
| Штрих код | 8022083698563 |
| Коефіцієнт потужності | 0.97% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 801 ₴


