Бетонозмішувач - EW2125P, 125л. (FORTE)
9 787 ₴
- В наявності
- Код: 90801084
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6910131251209. Напруга: 220В. Потужність: 550 Вт. Вага: 48 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 810х710х380 мм. Частота: 50Гц. Тип передачі: Вінцева. Принцип дії: Гравітаційні. Матеріал вінця, лопатей: Чавун. Об'єм барабана: 125 л. Об'єм суміші: 95 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 810х710х380 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал вінця, лопатей | Чавун |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм барабана | 125 л |
| Об'єм суміші | 95 л |
| Потужність | 550 Вт кВт |
| Принцип дії | Гравітаційні |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип передачі | Вінцева |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Штрих код | 6910131251209 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 787 ₴


