Штрих код: 6910131251605. Напруга: 220В. Потужність: 650 Вт. Вага: 72.7 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 840х730х440 мм. Частота: 50Гц. Тип передачі: Вінцева. Принцип дії: Гравітаційні. Матеріал вінця, лопатей: Чавун. Об'єм барабана: 160 л. Об'єм суміші: 120 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 840х730х440 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал вінця, лопатей | Чавун |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм барабана | 160 л |
| Об'єм суміші | 120 л |
| Принцип дії | Гравітаційні |
| Тип передачі | Вінцева |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6910131251605 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 530 ₴


