Штрих код: 6910181801416. Напруга: 220 В. Потужність: 800 Вт. Вага: 62.3 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Orange. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Частота: 50 Гц. Тип передачі: Вінцева. Матеріал вінця, лопатей: Чавун/Сталь. Об'єм барабана: 180 л. Об'єм суміші: 135 л. Габарити коробки: 840х730х440 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orange |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити коробки | 840х730х440 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал вінця, лопатей | Чавун/Сталь |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм барабана | 180 л |
| Об'єм суміші | 135 л |
| Тип передачі | Вінцева |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6910181801416 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 939 ₴


