Диск пильний по дереву - 255x32 60 зуб. (HAISSER)
741 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Матеріал: Дерево. Діаметр диска: 255 мм. Тип диска: Відрізний. Посадка: 32 мм. Кількість зубів: 60. Товщина диска: 2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 255 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Посадка | 32 мм |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741 ₴


