Диск пильний по дереву - 185x20 24 зуб. (HAISSER)
325 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Матеріал: Дерево. Діаметр диска: 185 мм. Тип диска: Відрізний. Посадка: 20 мм. Кількість зубів: 24. Товщина диска: 2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 185 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Посадка | 20 мм |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


