Диск пильний по дереву - 160х16/20 24 зуб. (HAISSER)
224 ₴
- В наявності
- Код: 20504182
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Пильный. Штрих код: 6924466001521. Діаметр валу: 160мм. Робочий матеріал: Дерево. Диаметр посадки диска: 16/20мм. Тип биты: Сегментный. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Матеріал: Дерево. Діаметр диска: 160 мм. Тип диска: Відрізний. Посадка: 16/20 мм. Кількість зубів: 24. Товщина диска: 2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Пиляльний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 16/20 мм |
| Довжина, мм | 195 |
| Діаметр валу | 160мм |
| Діаметр диска | 160 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Посадка | 16/20 мм |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип біти | Сегментний |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм |
| Ширина, мм | 165 |
| Штрих код | 6924466001521 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴


