Диск пильний по дереву - 210х30 50 зуб. (HAISSER)
485 ₴
- В наявності
- Код: 20504278
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Пильный. Штрих код: 6924466012701. Діаметр валу: 210мм. Робочий матеріал: Дерево. Диаметр посадки диска: 30мм. Тип биты: Сегментный. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Матеріал: Дерево. Діаметр диска: 210 мм. Тип диска: Відрізний. Посадка: 30 мм. Кількість зубів: 50.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Пиляльний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 30 мм |
| Довжина, мм | 245 |
| Діаметр валу | 210 мм |
| Діаметр диска | 210 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Посадка | 30 мм |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип біти | Сегментний |
| Тип диска | Відрізний |
| Ширина, мм | 215 |
| Штрих код | 6924466012701 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴


