Диск пильний по дереву - 250х32 60 зуб. (HAISSER)
728 ₴
- В наявності
- Код: 20504413
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Пильный. Діаметр валу: 250мм. Робочий матеріал: Дерево. Диаметр посадки диска: 32мм. Тип биты: Сегментный. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Матеріал: Дерево. Діаметр диска: 250 мм. Тип диска: Відрізний. Посадка: 32 мм. Кількість зубів: 60. Товщина диска: 2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Пиляльний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Довжина, мм | 285 |
| Діаметр валу | 250 мм |
| Діаметр диска | 250 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Посадка | 32 мм |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип біти | Сегментний |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм |
| Ширина, мм | 255 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴


