Диск пильний по дереву - 115х22,23 24 зуб. (WERK)
146 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Пильный. Штрих код: 6914466109013. Діаметр валу: 115мм. Робочий матеріал: Дерево. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Тип биты: Сегментный. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Матеріал: Дерево. Діаметр диска: 115 мм. Тип диска: Відрізний. Кількість зубів: 24.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Пиляльний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 150 |
| Діаметр валу | 115 мм |
| Діаметр диска | 115 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип біти | Сегментний |
| Тип диска | Відрізний |
| Ширина, мм | 120 |
| Штрих код | 6914466109013 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴


