Диск пильний по дереву - 185х20 40 зуб. (WERK)
299 ₴
- В наявності
- Код: 20504434
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип поверхні: Пиляльний. Штрих код: 6914466109143. Діаметр валу: 185мм. Робочий матеріал: Дерево. Діаметр посадки диска: 20 мм. Тип біти: Сегментний. Тип хвостовика: SDS-plus. Загальна довжина: 600 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Пиляльний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 20 мм |
| Довжина, мм | 220 |
| Діаметр валу | 185 мм |
| Загальна довжина | 600 мм мм |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип біти | Сегментний |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Ширина, мм | 190 |
| Штрих код | 6914466109143 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


