Бур SDS-Plus Haisser Professional - 04х110 мм (HAISSER)
56 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Бур Sds-Plus Haisser Professional с вердосплавной напайкой. Штрих код: 6914466798026. Тип хвостовика: SDS-plus. Загальна довжина: 110 мм. Матеріал обробки: бетон, кирпичь, камень, гранит, керамика, мрамор. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Діаметр бура: 4 мм. Робоча довжина: 50 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 13 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 175 |
| Діаметр бура | 4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал обробки | бетон, цегла, камінь, граніт, кераміка, мармур |
| Опис характеристики | Бур Sds-Plus Haisser Professional з вербовною напайкою |
| Робоча довжина | 50 мм |
| Ширина, мм | 36 |
| Штрих код | 6914466798026 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴


